Kategorie

Producenci

WYNAJEM AUT


O firmie
MATBUD Materiały Budowlane to hurtownie i salony sprzedaży płytek ceramicznych, sanitariatów, kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, drzwi, podłóg, farb, klei, tynków, dociepleń, narzędzi i innych materiałów instalacyjnych, izolacyjnych i budowlanych, wykonujemy usługi transportowe, projektowe i instalatorskie.

Dostarczamy materiały budowlane do:

  • Niemcy  Niemiec
  • Rosja  Rosji
  • Rosja  Czech
  • Rosja  Słowacji
  • Rosja  Państw Unii Europejskiej

Zamówienia w sklepie internetowym matbud.pl realizujemy z dostawą do klienta.

27 lat doświadczeń na rynku pozwala nam nie tylko na sprzedaż, ale też na fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru materiałów i montażu.

Dwa salony sprzedaży w Gliwicach:

  • Andersa 20
  • Pszczyńska 133

Oferują szeroką gamę materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz.

Dzięki współpracy z czołowymi producentami z Polski i zagranicy oferujemy możliwość wyboru najwyższej jakości materiałów po konkurencyjnych cenach, co zapewnia naszym klientom oszczędności w inwestycjach, satysfakcję z efektów oraz bezpieczeństwo i przyjemność w użytkowaniu.

Salon na ul. Pszczyńska 133

 

Salon na ul. Andersa 20Domeną działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna wyspecjalizowanych materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz a w szczególności: materiałów budowlanych, łazienek, izolacyjnych, sanitarnych, stolarki drzwiowej i okiennej, materiałów dachowych, płytek ceramicznych itp. Firma posiada własny transport, mechaniczny załadunek i rozładunek oraz projektowanie łazienek i montaż.

MATBUD jest liderem firm: OPOCZNO, PARADYŻ, POLCOLORIT, STOLBUD, PORTA, GERDA, ATLAS, SOPRO, KERAKOL, CERESIT Henkel, WiM, GÓRAŻDŻE Cement, CEMEX, WIENERBERGER, ROCKWOOL, ISOVER, ICOPAL, IZOHAN, YETICO, ADW, SELENA, TERMOORGANIKA, HYDROSTOP, VELUX, FAKRO, IZOMUR, ARMATURA Kraków, KOŁO,  ROCA, PSB oraz wielu innych.

To co nas wyróżnia to ścisłe przestrzeganie warunków umowy i zamówień oraz wywiązywanie się z nich w sposób terminowy i wygodny dla Klienta. Nasz profesjonalizm doceniły już rzesze zadowolonych Klientów.

Nasza wizja: Być hurtownią materiałów budowlanych budującą swą pozycję na rynku w oparciu o dostarczenie produktów wysokiej jakości , czołowych polskich i zagranicznych producentów w przystępnych cenach.

Nasza misja: Całkowita satysfakcja klienta oraz zajmowanie pozycji rynkowego lidera jako aktywnego i wiarygodnego uczestnika budowlanych przedsięwzięć w regionie.

Firma w obrocie handlowym dysponuje wszelkimi udogodnieniami ułatwiającymi współpracę, wśród nich priorytetowe miejsca zajmują: upusty cenowe, płatności przelewem, kartami płatniczymi, raty 0%, doradztwo techniczno-handlowe i architektoniczne oraz sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepu internetowego.Za swe zasługi MATBUD corocznie nagradzany jest prestiżowymi wyróżnieniami i nagrodami m.in:

2003 r. Brązowy Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego,

2007 i 2008 r. Złota Kielnia za produkt i stoisko,

2008 r. Honorowa Odznaka Za Zasługi Dla Budownictwa przyznana przez Ministra Infrastruktury,

 

 

2008 r. Złota Odznaka Za zasługi dla Województwa Śląskiego przyznana przez Wojewodę Śląskiego,

2009 r. Złoty Medal za Długoletnią Służbę przyznany przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego,

2009 r. kwiecień główny medal na MTK,

2009 r. wrzesień puchar na Targach Budowlanych.

Pięciokrotnie otrzymaliśmy Gazelę Biznesu, nagrodę dla najlepiej rozwijających się firm nadawaną przez dziennik ,,Puls Biznesu''.

 

Od sierpnia 2010 roku firma MATBUD jest czynnym akcjonariuszem grupy Polskie Składy Budowlane – największej organizacji skupiającej hurtownie budowlane. Zachowując swoją niezależność, jednak pod wspólnym logo sieci, MATBUD utrzymuję się na trudnym rynku jak również, na skutek działań grupy PSB, wzmacnia swoją pozycję. Zadowolenie i satysfakcja klientów to kluczowy wyznacznik i główny cel naszej działalności. Nasza kadra to grupa wysoko wyspecjalizowanych pracowników, stale poszerzających swoją wiedzę i kwalifikacje, nastawionych na nowoczesność, innowacyjność, dynamiczny rozwój oraz sukces.

 

Firma MATBUD została również doceniona za aktywne wsparcie dla drużyny piłki ręcznej KS Sośnica.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, sklepy sprzedażowe MATBUD obecnie są rozbudowywane i modernizowane. Powstaje nowe, większe zaplecze magazynowe, a ekspozycje towarowe uzupełniamy o najnowsze i najaktualniejsze produkty i kolekcje.

Serdecznie zapraszamy na zakupy. Sklepy stacjonarne czynne w godzinach od 7.00-18.00, sklep internetowy 24h na dobę. Jesteśmy przekonani, iż od tej pory firma MATBUD kojarzyć się będzie Państwu z miłą i fachową obsługą, z możliwością wyboru towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne świadczenie usług. Zapewniamy, że nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania.