O firmieSzanowni Klienci i Partnerzy!
Z dumą ogłaszamy, że Puls Biznesu przyznał nam po raz piąty tytuł Gazeli Biznesu 2021 za dynamiczny, nieprzerwany rozwój firmy MATBUD Materiały budowlane. Będziemy dalej ciężko pracować nad rozwojem firmy by zapewniać usługi najwyższej jakości dla Naszych klientów.
MATBUD Materiały Budowlane to hurtownie i salony sprzedaży płytek ceramicznych, sanitariatów, kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, drzwi, podłóg, farb, klei, tynków, dociepleń, narzędzi i innych materiałów instalacyjnych, izolacyjnych i budowlanych, wykonujemy usługi transportowe, projektowe i instalatorskie.

Dostarczamy materiały budowlane do:

  • Niemcy  Niemiec
  • Czechy  Czech
  • Słowacja  Słowacji
  • EU  Państw Unii Europejskiej

Zamówienia w sklepie internetowym matbud.pl realizujemy z dostawą do klienta.

30 lat doświadczeń na rynku pozwala nam nie tylko na sprzedaż, ale też na fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru materiałów i montażu.

Salon sprzedaży w Gliwicach:

  • Andersa 20

Oferuje szeroką gamę materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz.

Dzięki współpracy z czołowymi producentami z Polski i zagranicy oferujemy możliwość wyboru najwyższej jakości materiałów po konkurencyjnych cenach, co zapewnia naszym klientom oszczędności w inwestycjach, satysfakcję z efektów oraz bezpieczeństwo i przyjemność w użytkowaniu.

Salon na ul. Andersa 20
Domeną działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna wyspecjalizowanych materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz a w szczególności: materiałów budowlanych, łazienek, izolacyjnych, sanitarnych, stolarki drzwiowej i okiennej, materiałów dachowych, płytek ceramicznych itp. Firma posiada własny transport, mechaniczny załadunek i rozładunek oraz projektowanie łazienek i montaż.

MATBUD jest liderem firm: PARADYŻ, POLCOLORIT, STOLBUD, PORTA, GERDA, ATLAS, SOPRO, KERAKOL, CERESIT Henkel, WiM, GÓRAŻDŻE Cement, CEMEX, WIENERBERGER, ROCKWOOL, ISOVER, ICOPAL, IZOHAN, YETICO, ADW, SELENA, TERMOORGANIKA, HYDROSTOP, VELUX, FAKRO, IZOMUR, ARMATURA Kraków, KOŁO,  ROCA, PSB oraz wielu innych.

To co nas wyróżnia to ścisłe przestrzeganie warunków umowy i zamówień oraz wywiązywanie się z nich w sposób terminowy i wygodny dla Klienta. Nasz profesjonalizm doceniły już rzesze zadowolonych Klientów.

Nasza wizja: Być hurtownią materiałów budowlanych budującą swą pozycję na rynku w oparciu o dostarczenie produktów wysokiej jakości , czołowych polskich i zagranicznych producentów w przystępnych cenach.

Nasza misja: Całkowita satysfakcja klienta oraz zajmowanie pozycji rynkowego lidera jako aktywnego i wiarygodnego uczestnika budowlanych przedsięwzięć w regionie.

Firma w obrocie handlowym dysponuje wszelkimi udogodnieniami ułatwiającymi współpracę, wśród nich priorytetowe miejsca zajmują: upusty cenowe, płatności przelewem, kartami płatniczymi, raty 0%, doradztwo techniczno-handlowe i architektoniczne oraz sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepu internetowego.Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, sklepy sprzedażowe MATBUD obecnie są rozbudowywane i modernizowane. Powstaje nowe, większe zaplecze magazynowe, a ekspozycje towarowe uzupełniamy o najnowsze i najaktualniejsze produkty i kolekcje.

Serdecznie zapraszamy na zakupy. Sklepy stacjonarne czynne w godzinach od 7.00-18.00, sklep internetowy 24h na dobę. Jesteśmy przekonani, iż od tej pory firma MATBUD kojarzyć się będzie Państwu z miłą i fachową obsługą, z możliwością wyboru towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne świadczenie usług. Zapewniamy, że nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania.