Kontakt

Sklep Internetowy


MATBUD  Materiały Budowlane

Adres:

ul. Andersa 20
     44-100 Gliwice


  +48 533 530 660

 shop@matbud.pl

Przyjmujemy zamówienia telefonicznie!
PSB Matbud - Materiały Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany






Rachunek Bankowy:




SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750


QR CODE - dane teleadresowe:
QR Code Sklep



Osoby Kontaktowe:


Dział płytek ceramicznych i łazienek:
  Sebastian Filipiak
  +48 533 570 340
  s.filipiak@matbud.pl

Dział materiałów budowlanych:
  Dorota Pikulińska 
  +48 533 530 660
  d.pikulinska@matbud.pl


Oddział przy ul. Andersa


MATBUD Materiały Budowlane

  ul. Andersa 20
44-121 Gliwice

Godziny otwarcia:
PN-PT: 7:00 - 18:00
SOB: 7:00 - 14:00
NDZ: Nieczynne

  +48 32 331 37 20
  +48 32 331 37 20 wew. 22
  matbud@matbud.pl


QR CODE - dane teleadresowe
QR Code Andersa


Osoby Kontaktowe - oddział ul. Andersa 20:


Dział budowlany i stolarka drzwiowa


Specjaliści ds. sprzedaży - materiały budowlane


Specjalistka ds. stolarki drzwiowej
  Dorota Pikulińska
  +48 533 530 560
  d.pikulinska@matbud.pl

Kierownik ds. sprzedaży
  Tomasz Smolik 
  +48 533 570 440
  t.smolik@matbud.pl

Zastępca dyrektora
  Anna Wlach 
  +48 600 297 566
  a.wlach@matbud.pl

Dyrektor działu budowlanego
  Tomasz Grądek 
  +48 668 359 765
  t.gradek@matbud.pl

Dział łazienek i płytek ceramicznych


Specjaliści ds. sprzedaży - płytki ceramiczne i łazienki
Projektantka łazienek
  Natalia Stankiewicz 
  +48 533 570 080
  n.stankiewicz@matbud.pl


Kierownik działu
  Karolina Kowalska
  +48 533 570 080
  k.kowalska@matbud.pl

Zastępca kierownika działu
  Tomasz Patoń 
  +48 533 580 220
  t.paton@matbud.pl

Zastępca dyrektora
  Paweł Lisik 
  +48 668 335 596
  p.lisik@matbud.pl

Dyrektor działu łazienek
  Krzysztof Stencel 
  +48 606 986 230
  k.stencel@matbud.pl