Categories

Manufacturers

Bestseller

IZOMUR 5L
175.00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany
IZOMUR 1L
35.00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany

Information box

English content

WYNAJEM AUT


Contact


OUR OWN TRANSPORT DELIVERY ZONE (MAP): CLICK




Online shop


MATBUD Materiały Budowlane


Andersa 20 Street
44-100 Gliwice


tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
e-mail: shop@matbud.pl


Bank account:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750


PSB Matbud - Materiały Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany


QR CODE - contact details


QR Code Sklep


Contact People:


IT:
Michał Wilczyński
tel. +48 533 570 980
email: m.wilczynski@matbud.pl

Bathrooms:
Sebastian Filipiak
tel.  +48 533 570 340
email: s.filipiak@matbud.pl

Construction:
Dorota Pikulińska
tel. +48 533 530 660
email: d.pikulinska@matbud.pl


Andersa Street


MATBUD Materiały Budowlane


Andersa 20 Street
44-100 Gliwice


tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
mail: matbud@matbud.pl


Bank account:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750


QR CODE - contact details
QR Code Andersa

 

Contact People:


Bathrooms:
Aleksandra Drzęźla
tel. +48 533 570 080
e-mail: a.drzezla@matbud.pl

Paweł Lisik
tel. +48 668 335 596
e-mail: p.lisik@matbud.pl

Construction:
Tomasz Smolik
tel. +48 533 570 440
e-mail: t.smolik@matbud.pl

Przemysław Krawczyk
tel. +48 533 580 240
e-mail: p.krawczyk@matbud.pl

Main accountant:
Joanna Borkowska
tel. +48 331 37 20 wew.24
e-mail: j.borkowska@matbud.pl


Pszczyńska Street


MATBUD Building Materials


Pszczyńska 133 Street
44-100 Gliwice


tel. +48 32 232 27 12
fax. +48 32 232 27 12
mail: matbud@matbud.pl


Bank account:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750

QR CODE - contact details
QR Code Pszczynska
Contact People:


Bathrooms:
Marta Knopik
tel. +48 530 580 220
e-mail: m.knopik@matbud.pl

Construction:
Grzegorz Gora
tel. +48 668 359 972
e-mail: g.gora@matbud.pl