Kategorie

Výrobci

Bestseller

IZOMUR 5L
175,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany
IZOMUR 1L
35,00 zł
PSB Matbud - Materialy Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany

Kontakt


NÁŠ TRANSFER AREA TRANSPORTATION (MAP): CLICK


Online Store

MATBUD Stavební materiály


ulice Andersa 20
44-100 Gliwice


tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
mail: shop@matbud.pl


BANKOVNÍ ÚČET:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750





PSB Matbud - Materiały Budowlane, Internetowy Sklep Budowlany


QR CODE - údaje Nejsou

QR Code Sklep


Kontaktní osoby:


Specialista na prodej
Dorota Pikulińska
tel. +48 533 530 660
email: d.pikulinska@matbud.pl

IT specialista
Michał Wilczyński
tel. +48 533 570 980
email: m.wilczynski@matbud.pl


ulice Andersa 20


MATBUD Stavební Materiály


ulice Andersa 20
44-100 Gliwice


tel. +48 32 331 37 20
fax. +48 32 445 70 23
mail: matbud@matbud.pl


BANKOVNÍ ÚČET:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750


QR CODE - údaje Nejsou
QR Code Andersa

 

Kontaktní Osoby:


Oddělení koupelen
Paweł Lisik
tel. kom. +48 668 335 596
email: p.lisik@matbud.pl

Aleksandra Drzęźla
tel. +48 533 570 080
email: a.drzezla@matbud.pl
Stavební odbor
Tomasz Smolik
tel. +48 533 570 440
email: t.smolik@matbud.pl

Przemysław Krawczyk
tel. +48 533 580 240
email: p.krawczyk@matbud.pl
Hlavní účetní
Joanna Borkowska
tel. +48 32 331 37 20
email: j.borkowska@matbud.pl
 



ulice Pszczyńska


MATBUD Stavební Materiály


ulice Pszczyńska 133
44-100 Gliwice


tel. +48 32 232 27 12
fax. +48 32 232 27 12
mail: matbud@matbud.pl


BANKOVNÍ ÚČET:

Bank Millennium SA

SWIFT (BIC): BIGBPLPW
IBAN: PL 64 1160 2202 0000 0001 3816 9750

QR CODE - údaje Nejsou
QR Code Pszczynska
Kontaktní osoby:

Stavební odbor
Grzegorz Gora
tel. kom. +48 668 359 972
email: g.gora@matbud.pl

Oddělení koupelen
Marta Knopik
tel. +48 533 580 220
email: m.knopik@matbud.pl