Výrobci

Příklad titul.

Příklad textu.

WYNAJEM AUT


Cekol DL-80 Emulsja gruntująca głęboko penetrująca 10 l.


  • Kód: 45536
  • Hmotnost: 10 kg
  • Skladem: 0 szt.
  • Dostupnost: Na zamówienie ⌛
  • Výrobce: CEKOL
  • Cena s DPH: 58,83 zł
  • (Cena bez DPH: 47,83 zł)
  • szt.
  • Doporučit produkt

 

 ZASTOSOWANIE:

CEKOL DL-80 jest wodorozcieńczalną, bezrozpuszczalnikową, głęboko penetrującą emulsją służącą do gruntowania nasiąkliwych podłoży gipsowych, betonowych, ceglanych pod szpachlowanie, wyrównywanie zaprawami samopoziomującymi, przyklejanie płytek ceramicznych. Można stosować wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Emulsją CEKOL DL-80 można zabezpieczać powierzchnie tynków przed wpływem wilgoci i działaniem czynników atmosferycznych.

WŁAŚCIWOŚCl:

Emulsja CEKOL DL-80 jest nietoksyczna i niepalna. Nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Wzmacnia podłoża, uszczelnia je, zwiększa przyczepność do podłoża szpachlówek, zapraw klejących
i wylewek. Zapobiega szkodliwym reakcjom chemicznym między gipsem, a cementem. Przy wylewkach samopoziomujących zapobiega zbyt szybkiemu wchłanianiu wody przez podłoże, poprawiając rozpływność i ograniczając tworzenie się pęcherzyków. Przy tynkowaniu i szpachlowaniu CEKOL DL-80 poprawia równomierność wiązania nakładanych zapraw. Gruntowanie powierzchni tynku ułatwia malowanie. Po wyschnięciu, na podłożu powstaje przezroczysta, lekko błyszcząca, powłoka odporna na działanie wody i czynników alkalicznych, która nie hamuje wymiany pary wodnej i gazów z otoczeniem.WYKONANIE:

Emulsja jest gotowa do użycia. Na przygotowane podłoże nanosić równomiernie pędzlem, wałkiem lub natryskiem.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:

Podłoże musi być oczyszczone z luźnych kawałków, drobin, kurzu oraz elementów nienasiąkliwych takich jak farby olejne, akrylowe itp.. Nie może być zatłuszczone.

PRZECHOWYWANIE:

Emulsję należy przechowywać w zaciemnionym pomieszczeniu (z dala od źródeł ciepła) chroniąc od przegrzania i mrozu.
Czas przechowywania do 9 miesięcy.

Uwaga:
Nie dopuszczać do tworzenia kałuż.

Aby zwiększyć odporność powierzchni na wpływ czynników atmosferycznych należy ją 2-3 krotnie pokryć cienką warstwą CEKOL DL-80. Każdą następną warstwę gruntu można nakładać po całkowitym wchłonięciu i wstępnym wyschnięciu warstwy poprzedniej. Podczas nanoszenia i schnięcia emulsji temperatura podłoża i otoczenia musi być dodatnia, najkorzystniej w granicach +5ÂşC do + 25ÂşC. Dalsze prace prowadzić można po całkowitym wyschnięciu powierzchni gruntowanej. Czas schnięcia w zależności od temperatury i wilgotności otoczenia wynosi od kilku do 24 godzin. DANE TECHNICZNE:
Zaprawa spełnia wymagania: PN-C-81906:2003
Czas schnięcia : od kilku do 24 godzin w zależności od temperatury i wilgotności
Wydajność : 1litr około 5á15 m² (w zależności od stopnia nasiąkliwości podłoża może ulegać znacznym zmianom)
Temperatura wykonywania prac : + 5ÂşC do + 25ÂşC
Produkt posiada Atest PZH 
Materiały Budowlane Gliwice